Haber
Türk Masa Tenisi Sporcuları Bronz Madalya Kazandı
![](https://haber-besiktas.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/turk-masa-tenisi-sporculari-bronz-madalya-kazandi-s1J1dPQX.webp)
Polonya’da düzenlenen Genç-Genç Avrupa Masa Tenisi Şampiyonası’nda çift erkeklerde milli sporcular Kenan Eren Kahraman ve Görkem Öcal bronz madalya kazandı.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Kenan Eren Kahraman-Görkem Öcal ikilisi, düzenlemenin yarı finalinde Avusturyalı Julian Rzihauschek ve Portekiz’den Tiago Abiodun ile karşı karşıya geldi.
Rakiplerine 3-1 yenilen Kenan Eren Kahraman ve Görkem Öcal ise sıralamayı Avrupa üçüncüsü olarak tamamladı.