Yaşam

Yalıçapkını’nın Fuat’ı Doğukan Polat Cenaze Sahnesi Sette Çekilirken Takım Arkadaşlarına Isırık Gönderdi

Bir önceki bölümde canlandırdığı Fuat Korhan karakterinin trafik kazası geçirmesinin ardından yalıçapkını ile vedalaşan oyuncu Doğukan Polat, dizide kendi cenaze sahneleri çekilirken takım arkadaşlarına lokma gönderdi.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/y…

Cuma gününün tartışmasız kazananı Kingfisher’ın son bölümlerinde gerilim tırmanıyor.

Abidin ve Ferit’in geçtiğimiz bölümde Suna ve Seyran’ı kaçırması içimizi sularlarken, Ferit’e yardım etmek için Asuman’la birlikte harekete geçen Fuat bir kaza geçirerek izleyenleri çok ağlattı.

Fuat’ın vefatını özellikle Mert Ramazan Demir ve Gözde Kansu’nun muhteşem performanslarıyla öğrenen seyirciler, bu akşam yayınlanan 34. bölüm ile Fuat’ın cenazesini izleyecek.

Akşam izleyeceğimiz sahne için hafta içi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda çekim yapan Yalıçapkını’nın setinde alışılmadık bir olay yaşandı.

Uzun çekimlerde grup arkadaşlarına tatlı bir sürpriz yapmak isteyen Doğukan Polat, cenaze ve hayır işleri için çörek döken bir şirketle anlaşarak kendi cenazesine lokma gönderdi.

Acı sahneyi çekerken uzun saatler çalışan ekibe esprili bir hediye gönderen Polat, böylece kendi cenazesine lokma gönderen ilk kişi oldu.

Fuat Korhan son şakasını yaptı ve gitti…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu